Kriminalai (2024-06-28)

Laikraščio „Draugas“ archyvo nuotr.

Narkotikai
Birželio 21 d. 9 val. 30 min. Sintautų mstl., P. Vaičaičio g., vyro (gim. 2004 m.) namuose rastas folijos paketėlis su augalinės kilmės galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nedideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų be tikslo jas platinti pagal LR BK 259 str. 2 d.

Smurtavo
Birželio 24 d. 22val. 45 min. Šakiuose, Striūpų g., namuose žodinio konflikto metu vyras (gim. 1993 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1994 m.), kuris pristatytas į Šakių ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vairavo neblaivus
Birželio 26 d. 18 val. 20 min. Veršių k. (Sintautų sen.) automobilį „Volkswagen“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1972 m.), kuriam nustatytas 1,76 prom. girtumo laipsnis. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo būnant neblaiviu, kai nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.