Kriminalai (2025-08-19)

Lietuvos policija nuotr.

Vagystė
Rugpjūčio 13 d. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1985 m.) pareiškimas, kad rugpjūčio 12 d. apie 21 val. pastebėjo, kad iš ūkinio pastato, esančio Lukšių sen. Lepšių k. Kalvės g., buvo pavogtas automobilis „VW Golf“. Patirta apie 5000 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Grasino
Rugpjūčio 13 d. 15.56 val. Šakiuose, V. Kudirkos g., darbovietėje, vyras (gim. 1978 m.) grasino susidorojimu moteriai (gim. 1993 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo pagal LR BK 145 str. 1 d.

Smurtavo
Rugpjūčio 15 d. 17.48 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad Šakių sen. Prūselių k. Pievų g., namuose, žodinio konflikto metu galimai neblaivus vyras (gim. 1980 m.) smurtavo prieš galimai neblaivią moterį (gim. 1967 m.).

Rugpjūčio15 d. 21.30 val. gautas pranešimas, kad Lekėčių mstl. Kaštonų g., gyvenamojo namo kieme, žodinio konflikto metu galimai neblaivus vyras (gim. 1994 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 2001 m.).Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas Į Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato sulaikymo patalpas.

Rugpjūčio 17 d. 19.25 val. Kudirkos Naumiesčio sen. Ašmoniškių k. moteris (gim. 1990 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1988 m.).

Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vairavo neblaivūs
Rugpjūčio 12 d. apie 23 val. Šakių sen. Girėnų k., Kermušėnų g., automobilį „BMW“ vairavo ir nuo kelio važiuojamosios dalies nuvažiavo neblaivus vyras (gim. 2000 m.), kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,69 prom.

Rugpjūčio 17 d. 00.50 val. Šakiuose, V. Kudirkos g., automobilį „Opel Zafira“ vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras (gim. 2005 m.), kuriam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,10 prom.

Abiem atvejais automobiliai išgabenti į saugojimo aikštelę, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl transporto priemonių vairavimo esant neblaiviems pagal LR BK 281-1 str. 1 d. (Asmuo, padaręs šį nusižengimą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų).

ESminis talentas 2

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip saugote savo turtą?

klausimelis 11 07Lolita iš Šakių:

Namų turtas, be abejo, yra apdraustas. Saugantis nuo gaisrų, namuose esame įsirengę dūmų detektorius. Žiūriu ir keičiu nuolat baterijas. Namus saugo savotiškai ir tvora. Saugom savo turtą, rakinam namus. Jei išvykstu atostogauti ar į kokią kelionę, niekada apie tai neskelbiu socialiniuose tinkluose, tik sugrįžusi į namus pasidalinu nuotraukomis. Norėčiau ateityje įsirengti vaizdo stebėjimo kameras. Tiesa, mūsų sodybos sodas apšviestas nuo pagrindinės Šakių gatvės, todėl jaučiamės saugiai. 

klausimelis 11 07 2

Zigmantas iš Valiulių:

Šuniukai saugoja namus. Aplinkui gyvena kaimynai. Saugu pas mus kaime. Vieni kitus pažįstame. Nesu draudęs pastatų ar turto. Neturiu už ką. Yra dūmų detektorius įrengtas. Namus šildom kondicionieriumi oras-oras. Tai gal toks šildymo būdas yra saugesnis. Nereikia pečiaus kūrenti.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
pasisupkiva drauge 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.