Padarė avariją ir pasišalino iš įvykio vietos

Praėjusį šeštadienį Kretkampio kaime įvyko avarija, kurią sukėlė teisės vairuoti neturintis pluobiškis V. G. Jis po įvykio pasišalino iš avarijos vietos. Avarijoje nukentėjo neblaivus nepilnametis, kuris pateko į ligoninę.

Lapkričio 6 dienos vidurnaktį kelyje Zapyškis-Pavilkijys-Kriūkai 15 km., Kriūkų seniūnijos Kretkampio kaimo ribose, Paluobių kaimo gyventojas V. G. (gim.1991 m.) vairuodamas automobilį „Opel Calibra“, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies. Eismo įvykio metu susižalojo kartu važiavęs 17-metis A. M., gyvenantis Kriūkų seniūnijos Eiciūnų kaime. Neblaivus nepilnametis buvo pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių, kur medikai jam diagnozavo galvos smegenų traumą, galvos smegenų sukrėtimą, galvos ir veido sumušimus, kairės akies vokų kraujosruvą, juosmens ir kryžkaulinės dalies tarpslankstelinių raumenų ir raiščių patempimus, dešinės blauzdos muštą žaizdą. Vairuotojo pažymėjimo neturėjęs automobilio vairuotojas V. G. iš eismo įvykio vietos pasišalino. Automobilio „Opel Calibra“ valstybiniai numeriais priklauso automobiliui „Ford Fiesta“ Jo savininkė yra pilietė E. Š., gyvenanti Kiaulupių kaime.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.