Avarijoje nukentėjo moteris

Praėjus keturioms dienoms po autoįvykio į Šakių medikus kreipėsi nukentėjusioji keleivė. Moteris patyrė sunkius kūno sužalojimus.

Praėjusio pirmadienio popietę į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi lukšietė J. S. (gim. 1940 m.). Moteriai medikai diagnozavo kairės krūtinės pusės ir dešinės pilvo sienos sumušimus, poodinį kraujavimą, kairės krūtinės pusės septinto šonkaulio lūžimą. Nustyta, kad nukentėjusioji buvo sužalota eismo įvykio metu lapkričio 4 dieną. Nelaimė įvyko Girėnų kaimo ribose, kelių Šakiai-Kaunas ir Pilviškiai-Šakiai-Jurbarkas sankirtoje. Nukentėjusioji sėdėjo automobilyje „AUDI 80“, kurį vairavo lukšietis Z. S. (gim. 1936 m.), keleivio pusėje. Šis automobilis važiuodamas Kauno kryptimi susidūrė su į sankryžą iš Pilviškių krypties išvažiavusiu automobiliu „OPEL VECTRA“, kurį vairavo pilviškietis J. V. Tada buvo užregistruotas techninis autoįvykis, nes nebuvo sužalotų asmenų. Nukentėjusioji J. S. į Šakių medikus kreipėsi tik po keturių dienų, kai pasijuto blogai, prasidėjus stipriems krūtinės skausmams.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.