Aptiko rūkalų gabenimo slėptuvę

rukalaiPirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai pasienyje su Rusija sulaikė automobilį, kuriame buvo įrengta slėptuvė rūkalams gabenti.

Nuotr.  Patikros metu iš slėptuvės pasieniečiai ištraukė 468 pakelius „Bond Street“ cigarečių, pažymėtų rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.


Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai už puskilometrio nuo Ramoniškių pasienio kontrolės punkto pakartotinai patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Audi 100“. Jį vairavęs vyras VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus dokumentus, išduotus 26 metų Jurbarko miesto gyventojui. Vairuotojas prieš kelias minutes per minėtą kontrolės punktą buvo legaliai atvykęs iš Kaliningrado srities.

Automobilio apžiūros metu pasieniečiai už galinės keleivių sėdynės aptiko specialiai išpjautą ertmę. Paaiškėjo, kad automobilyje „Audi 100“ įrengta slėptuvė, skirta rūkalams gabenti. Automobilio degalų bake buvo įdėta mažesnė talpa, į kurią per standartinę angą buvo pilami degalai. Nedidelio kiekio kuro užtekdavo nuvykti į kaimyninę valstybę ir grįžti atgal. Likusi kuro bako ertmė buvo skirta kontrabandiniams rūkalams gabenti. Patikros metu iš slėptuvės pasieniečiai ištraukė 468 pakelius „Bond Street“ cigarečių, pažymėtų rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Rūkalai ir automobilis laikinai saugomi Rociškių užkardoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.