Mobiliojo ryšio telefoną išviliojo apgaulės būdu

Nepilnametis Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleivis D.M., gyvenantis Žygėnų kaime, Kidulių seniūnijoje buvo kaltinamas apgaulės būdu išviliojęs mobiliojo ryšio telefoną iš nepilnamečio V.K., padarydamas jam 200 litų turtinę žalą.

Šakių autobusų stoties teritorijoje D.M. paprašė parodyti V.K. turimą mobiliojo ryšio telefoną. Šis, neįtaręs apgaulės, padavė telefoną pažiūrėti D.M., kuris, išėmęs iš telefono SIM kortelę ir grąžinęs ją savininkui V.K., pabėgo pagrobdamas mobiliojo ryšio telefoną.

Rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs bylą, D.M. atleido nuo baudžiamosios atsakomybės, nepilnamečiui kaltinamajam paskiriant auklėjamojo poveikio priemones – elgesio apribojimą 12 mėnesių, įpareigojant būti namuose nuo 21 iki 6 valandos ir tęsti mokslą.

Nuosprendis neįsiteisėjęs.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.