Avarijoje nukentėjo dviratininkas

Lapkričio 22 dienos popietę, apie 14 val., Kudirkos Naumiestyje, Varpo ir Vilkaviškio gatvių sankryžoje, vietos gyventojas A. J. (gim. 1960 m.), vairuodamas automobilį „VW Passat“, išvažiavęs iš šalutinio kelio susidūrė su pagrindiniu keliu dviračiu važiavusiu vyriškiu L. A. Ž. (gim. 1932 m.), gyvenančiu Kudirkos Naumiestyje. Eismo įvykio metu buvo sužalotas dviratininkas L. A. Ž, kuris buvo pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Medikai nukentėjusiajam nustatė daugybinius kūno sumušimus, kairės plaštakos muštą žaizdą. Po medikų apžiūros vyriškis buvo išleistas gydytis į namus. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimą automobilio „VW Passat“ vairuotojas A. J. turi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.