Per ilgąjį savaitgalį rajono keliuose buvo ir girtų, ir sužeistų

Rajono kelių policijos pareigūnų teigimu, ilgasis šv. Kalėdų savaitgalis praėjo gana ramiai. Tačiau rajono keliuose pasitaikė ir neblaivių, ir sužeistų piliečių.

Ilgasis šv. Kalėdų savaitgalis Šakių rajone, pasak pareigūnų, praėjo gana ramiai. Šventinėmis dienomis rajone vyko įprastas policijos pareigūnų darbas. Pasak Šakių PK Kelių policijos pareigūno Gintauto Vedegio, šventinio savaitgalio dienomis buvo tikrinami automobiliai. Patikrinimo metu kelių automobilių vairuotojai buvo neblaivūs. Pasak pareigūno, vienam vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumas, kitam – vidutinis.

Šalies mastu, pirminiais Kelių policijos tarnybos duomenimis, gruodžio 23-26 dienomis užfiksuota 38 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Juose žuvo 5 žmonės, sužeista 50. Kūčių vakarą buvo sužalotas neblaivus 25-erių pėsčiasis iš Barzdų. Nukentėjusįjį A. Ž. tamsiu paros metu kliudė Kauno rajono gyventojo vairuojamas automobilis „VW Transporter“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.