Kriminalai (2011-02-04)

Vogė
Sausio 31 dieną,  apie 8 val., Sudargo seniūnijos Pervazninkų kaimo Kaštonų gatvėje buvo įsibrauta į ūkinį pastatą, priklausantį R. T. Iš pastato vidaus buvo pagrobti du motoriniai pjūklai “Husgvarna”, įvairių elektrinių įrankių, 20 litrų metalinė talpa su benzinu. Iš sodybos kieme stovėjusio nerakinto automobilio „Audi 100 AVANT” pavogta magnetola „JVC” ir žemų dažnių kolonėlė.

Apgavo
Judrių kaimo Kranto gatvės gyventoja I. Š. policijai pranešė apie tai, kad sausio 9 dieną, apie 17 val., Marijampolės mieste sudarė automobilio „MAZDA 323“ pirkimo-pardavimo sutartį ir  asmeniui, prisistačiusiam automobilio savininku, sumokėjo pinigus. Sausio 17 dieną, VĮ „Regitra“ deklaruojant pirkimo – pardavimo sandorį paaiškėjo, kad automobilį apgaule pilietei I. Š. pardavė nenustatytas asmuo, panaudojęs automobilio savininko A. S., gyvenančio Kazlų Rūdoje, asmens duomenis ir už jį pasirašęs.

Rado lavoną
Šakių rajono policijos komisariato vyr. tyrėjas Anatolijaus Kazlauskas pranešė, kad vasario 1 dieną, apie  8 val.,  Kiduliuose, Nemuno gatvėje, prie gyvenamojo namo buvo rastas sniege gulinčio  S. M., gyvenusio Kidulių seniūnijos Palankinės kaime, lavonas. Atlikus išorinę lavono apžiūrą, matomų kūno sužalojimo pėdsakų nenustatyta. Mirties priežasties nustatymui vyriškio lavonas išsiųstas ekspertizei į VTMT prie LRTM Jurbarko  poskyrį.              

Sužalotas
Sausio 11 dieną, apie  22.45 val., į Šakių ligoninės Priėmimo  skyrių buvo pristatytas Šakių seniūnijos Prūselių kaimo gyventojas K. Š., gimęs 1966 m. Vyriškiui medikai diagnozavo muštą galvos žaizdą, kairės kaklo pusės paviršinį nubrozdinimą. Tolimesniam gydymui jis išleistas į namus.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.