Kriminalai (2011-02-11)

Apvogė parduotuvę
Vasario 7 dieną Šakių policija gavo pranešimą apie UAB ,,Šakių Nemunas” parduotuvės, esančios Šakiuose, Beržų gatvėje, apiplėšimą. Vagystę apie pusę aštuonių ryto pastebėjo parduotuvės vedėja L. M. Vagys į parduotuvę įsibrovė išdaužę durų dvigubą stiklo paketą. Pirminiais duomenimis, iš parduotuvės pavogta 1,5 litro plastikiniai buteliai sidro ir giros. Taip pat dar pavogta keletas butelių stiprių alkoholinių gėrimų. Tikslus pavogtų prekių kiekis ir padaryta žala tikslinama. Parduotuvėje buvo įrengta garsinė signalizacija, turtas draustas.

Vasario 7 dieną, apie 12 valandą, Lekėčių seniūnijos Šėtijų kaimo gyventoja G. D. pastebėjo, kad iš jos gyvenamos sodybos buvo pavogtas elektros variklis nuo savadarbio įrenginio malkoms pjauti. Įrenginys buvo laikomas už ūkinio pastato. Padaryta turtinė žala.

Patalpinta išblaivinimui
Praėjusią savaitę į Šakių rajono PK išblaivinimo patalpas buvo pristatyta Barzdų seniūnijos  Baltrušių kaimo gyventoja A. N. (gim. 1966 m.). A. N buvo nustatytas 2.54 promilių girtumas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.