Po gaudynių sulaikyti trys kontrabandinius rūkalus vežę šilutiškiai

kontrabandaPasienyje su Rusija pasieniečiai vaikėsi automobilį, kuriuo vežtos kontrabandinės cigaretės. Sulaikyti trys ja važiavę šilutiškiai.

Nuotr. Automobilyje buvo 4 dėžes, iš viso 2 tūkst. pakelių cigarečių su Rusijos banderolėmis.


Šeštadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnai pasienio ruože, Šakių rajono Sudargo miške, stabdė žvyrkeliu dideliu greičiu važiuojantį automobilį “Mazda 323”. Jo vairuotojas nepakluso ir dar didesniu greičiu spruko.

VSAT pareigūnai jį nusivijo. Apie bėglį pranešta policijos pareigūnams.

Už maždaug 7 km esančiame Kidulių kaime policininkai automobiliui “Mazda 323” blokavo kelią. Jo vairuotojas apsisuko ir bandė bėgti toliau, tačiau mašina įklimpo. VSAT ir policijos pareigūnai sugaudė tris iš automobilio iššokusius ir laukais bėgti pasileidusius asmenis - 20-ies ir 21-erių vyrus bei septyniolikmetį.

Automobilyje buvo 4 dėžes, iš viso 2 tūkst. pakelių cigarečių su Rusijos banderolėmis. Dėžės buvo suvyniotos į baltą polietileną.
 
Dėl kontrabandos pradėta administracinės bylos teisena. Už tai šilutiškiams gresia baudos nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir mašinos konfiskavimas.

Policininkai vairuotojui už nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę irgi pradėjo administracinės bylos teiseną.

Pasienio ruože be dokumentų buvusiam nepilnamečiui taip pat pradėta administracinė byla.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.