Šakietis sulaikytas su vogtu automobiliu

vogtas_autoTrečiadienį, apie 1 val. nakties, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį automobilį „Toyota Corolla Verso“ olandiškais numeriais.

2007 m. laidos automobilį vairavęs 21-erių metų Šakių rajono gyventojas pateikė olandišką automobilio registracijos liudijimą bei civilinės atsakomybės draudimo polisą, kuriame nurodytas automobilio savininkas yra Olandijos pilietis. Šengeno informacinėje sistemoje apie šį galimai vogtą automobilį duomenų dar nebuvo.

Kalvarijos pasieniečiams vairuotojo atsakymai į klausimus, kur jis gavo automobilį ir koks jo kelionės maršrutas, sukėlė įtarimų. VSAT pareigūnai informacijos apie šį „Toyota Corolla Verso“ automobilį kreipėsi į Lietuvos nacionalinį „Sirene“ biurą.
 
Netrukus iš biuro pareigūnų pasieniečiai gavo informacijos, kad šis automobilis antradienį buvo pavogtas Olandijoje, o jo savininkas tespėjo apie tai informuoti tik draudimo bendrovę. Teisėsaugai apie tai dar nebuvo pranešta, todėl Lietuvos link jau lėkusi mašina tuo metu ir nefigūravo Šengeno duomenų bazėse kaip vogta.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl įvykdytos vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šakių rajono gyventoją pasieniečiai uždarė į areštinę. „Toyota Corolla Verso“ saugomas Kalvarijos užkardoje.

Šiemet pasienyje su Lenkija, kur nėra nuolatinės kontrolės, Lazdijų rinktinės pasieniečiai jau sulaikė 10 Vakarų Europos valstybėse vogtų ir į Lietuvą vežtų automobilių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.