Kriminalai (2011-03-01)

Vogė
Vasario 23 dieną Lukšių miestelio Draugystės gatvės gyventoja N. P. policijai pranešė, kad  iš jos sodyboje esančios nerakinamos kuro talpyklos pavogta 680  litrų žymėto dyzelinio kuro.

Vasario 24 dieną, apie 11 val. 40 min., iš Gelgaudiškyje esančios UAB „Gulbelė“ parduotuvės „Aibė“ iš prekybos salėje esančių lentynų, darbo metu ir esant pardavėjoms, nepažįstamas vyriškis pavogė apie 40 pakelių „Jacobs Kronung“ po 250 g ir 500 g, „Prezident“  po 250 g, „Paulig Classic“ po 250 g ir 500 g. kavos.

Negandos
Vasario 23 dieną, 21 val. 38 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi šakietis M. Ė., gim. 1992 m. Jam  medikai nustatė muštinę kairiojo antakio žaizdą, galvos smegenų sutrenkimą, krūtinės ląstos sumušimą.  Po apžiūros jaunuolis išleistas į namus.

Apgavo
Vasario 25 dieną R. P. (gim. 1990 m.), gyvenanti Gotlybiškių kaime, policijai pranešė, kad jos vardu, panaudojant jos internetinės bankininkystės duomenis, kuriuos apgaulės būdu iš jos išviliojo asmuo telefonu, siūlantis darbą, sudarytos paskolos sutartys su momentinių paskolų bendrovėmis UAB „Moment Credit“ ir UAB „SMScredit.lt“.
 
Sužaloti
Vasario 26 dieną, apie 14 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi pilietė, M. J. (gim. 1944 m.) ir pilietis R. J. (gim. 1968 m.),  gyvenantys Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaimo Liepų gatvėje. Medikai M. J.  nustatė galvos sumušimą, R. J. - paviršinį pilvo sienos sužalojimą.

Vasario 27 dieną, apie 14 val. 40 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Kidulių seniūnijos Maštaičių kaimo gyventojas J.N. (gim. 1951 m.). Medikai jam nustatė galvos smegenų traumą,  galvos smegenų kontūziją, kaklo srities sumušimą, dešinės rankos parezę. J. N. išvežtas į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, J. N. vasario 20 dieną savo sodybos ūkiniame pastate, gaudydamas iš narvo pabėgusį triušį, pargriuvo ir susimušė galvą. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.