Lengvasis automobilis palindo po traktoriaus priekaba

avarija3Pirmadienio pavakarę Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių, įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametė.

Nuotr. Nuo smūgio automobilis apsisuko, palindo po traktoriaus priekaba ir nuvažiavo nuo kelio.


Pirmadienį, apie 17.15 val., Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Rima Laukaitienė (gim. 1960 m.), vairuodama automobilį „Renault Laguna“, važiavo keliu Kaunas-Zapyškis-Šakiai Kauno kryptimi. Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių kaimo, vairuotoja kirto ištisinę liniją ir lenkė ta pačia kryptimi važiavusį Lukšių žemės ūkio bendrovei priklausantį traktorių MTZ-82, kurį vairavo R. B. (gim. 1961 m.).

Automobilio vairuotoja nepastebėjo, kad traktorius, parodęs posūkio ženklą, suka į kairėje kelio pusėje esantį šalutinį kelią, vedantį Tūbelių kaimo link. Tada automobilis trenkėsi į traktoriaus galinį kairės pusės ratą, nuo smūgio automobilis apsisuko ir palindo po traktoriaus priekaba. Abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu buvo sužalota trylikametė  „Renault Laguna“ keleivė D. L. Šakių ligoninėje medikai jai nustatė pilvo sumušimą, dešinės kojos ir kairės rankos riešo nubrozdinimus. Keleivė paguldyta į Šakių ligoninę stebėjimui. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.