Lengvasis automobilis palindo po traktoriaus priekaba

avarija3Pirmadienio pavakarę Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių, įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametė.

Nuotr. Nuo smūgio automobilis apsisuko, palindo po traktoriaus priekaba ir nuvažiavo nuo kelio.


Pirmadienį, apie 17.15 val., Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Rima Laukaitienė (gim. 1960 m.), vairuodama automobilį „Renault Laguna“, važiavo keliu Kaunas-Zapyškis-Šakiai Kauno kryptimi. Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių kaimo, vairuotoja kirto ištisinę liniją ir lenkė ta pačia kryptimi važiavusį Lukšių žemės ūkio bendrovei priklausantį traktorių MTZ-82, kurį vairavo R. B. (gim. 1961 m.).

Automobilio vairuotoja nepastebėjo, kad traktorius, parodęs posūkio ženklą, suka į kairėje kelio pusėje esantį šalutinį kelią, vedantį Tūbelių kaimo link. Tada automobilis trenkėsi į traktoriaus galinį kairės pusės ratą, nuo smūgio automobilis apsisuko ir palindo po traktoriaus priekaba. Abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu buvo sužalota trylikametė  „Renault Laguna“ keleivė D. L. Šakių ligoninėje medikai jai nustatė pilvo sumušimą, dešinės kojos ir kairės rankos riešo nubrozdinimus. Keleivė paguldyta į Šakių ligoninę stebėjimui. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.