Lengvasis automobilis palindo po traktoriaus priekaba

avarija3Pirmadienio pavakarę Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių, įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametė.

Nuotr. Nuo smūgio automobilis apsisuko, palindo po traktoriaus priekaba ir nuvažiavo nuo kelio.


Pirmadienį, apie 17.15 val., Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Rima Laukaitienė (gim. 1960 m.), vairuodama automobilį „Renault Laguna“, važiavo keliu Kaunas-Zapyškis-Šakiai Kauno kryptimi. Lukšių kaimo ribose, netoli Zyplių kaimo, vairuotoja kirto ištisinę liniją ir lenkė ta pačia kryptimi važiavusį Lukšių žemės ūkio bendrovei priklausantį traktorių MTZ-82, kurį vairavo R. B. (gim. 1961 m.).

Automobilio vairuotoja nepastebėjo, kad traktorius, parodęs posūkio ženklą, suka į kairėje kelio pusėje esantį šalutinį kelią, vedantį Tūbelių kaimo link. Tada automobilis trenkėsi į traktoriaus galinį kairės pusės ratą, nuo smūgio automobilis apsisuko ir palindo po traktoriaus priekaba. Abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu buvo sužalota trylikametė  „Renault Laguna“ keleivė D. L. Šakių ligoninėje medikai jai nustatė pilvo sumušimą, dešinės kojos ir kairės rankos riešo nubrozdinimus. Keleivė paguldyta į Šakių ligoninę stebėjimui. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.