Ančiukai paspruko nuo ugniagesių gelbėtojų

ugniagesiai3Ugniagesiams gelbėtojams praėjęs savaitgalis nebuvo įtemptas. Kilo vienas gaisras, o ketvirtadienį jie gelbėjo į ežero šachtą įkritusius ančiukus.

Nuotr. Kol ugniagesiai gelbėtojai pateko į šachtos vidų, ančiukai nuo jų paspruko nuplaukę nutekamuoju vamzdžiu į Siesartį.

Birželio 2 dieną į Šakių miesto ežero šachtą įkrito du ančiukai. Reaguodami į pranešimą, Šakių ugniagesiai gelbėtojai nuvyko į įvykio vietą. Nors jiems sunkiai sekėsi patekti į šachtos vidų, ten prasibrovus ančiukai tiesiog nuplaukė nutekamuoju vamzdžiu į Siesartį.

Birželio 6 dieną, apie 2.32 val., gautas pranešimas, kad Plokščių seniūnijoje, Voniškių kaime, Liepų gatvėje viename iš keturių butų veržiasi dūmai. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad smilksta A. V. lova. Nelaimės metu aprūko kambarys, jame buvę daiktai. Tikslesnes aplinkybes aiškinasi ugniagesiai gelbėtojai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.