Automobilis partrenkė vaiką

Penktadienio vakare Kudirkos Naumiestyje buvo patrenktas netikėtai į gatvę išbėgęs nepilnametis.

Birželio 10 dieną, penktadienį, apie 18 val. 05 min., Kudirkos Naumiesčio Varpo gatvėje, šakietis V. P. (gim. 1990 m.) vairuodamas automobilį VW Passat,  partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusį vietos gyventoją S. S. (gim. 2006 m.). Vaikui prireikė medikų pagalbos. Šakių ligoninės Priėmimo skyriuje jam diagnozuotas bendras kūno sumušimas. Po medikų apžiūros S. S. buvo išleistas į namus. Vairuotojas V.P. eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.