Mirė apsinuodijęs herbicidais

Praėjusį šeštadienį ryte gelgaudiškietis V. L. išgėrė herbicido, o vakare jam prireikė medikų pagalbos. Kitą dieną vyriškis mirė.

Birželio 18 dienos vakare, apie 22 val., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas gelgaudiškietis V. L.  (gim. 1960 m.),  gyvenantis Suvalkiečių gatvėje. Jam medikai diagnozavo apsinuodijimą raundapu. Vyriškis buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių. Kaip paaiškino jo žmona D. L., vyriškis tos pačios dienos ryte savo namuose netyčia išgėrė chemikalo ,,Raundap‘‘. Tačiau medikams V. L. gyvybės išgelbėti nepavyko, jis sekmadienį mirė. Įvykio aplinkybės tiriamos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.