Patikimi ūkio pagalbininkai – „Lely“ robotai

stanaitisRita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Lapkričio 20 d. Zyplių dvare seminaro metu AB „Lytagra“ atstovai pristatė „Lely“ automatizuotas sistemas, kurios jau apie tris mėnesius sėkmingai veikia Gerdžiūnų kaime ūkininkaujančių Daivos ir Sigito Stanaičių fermose.

Nuotr. Modernaus ūkio šeimininkas Sigitas Stanaitis ilgai nenorėjo viešai kalbėti apie savo ūkio modernizavimą ir investicijas, tačiau seminare pasiekimais dalijosi kartu su visais.

Mūsų rajono ūkininką S. Stanaitį galima drąsiai vadinti pažangiu žmogumi. Jo naujoje fermoje nuo vasaros pabaigos šeimininkauja garsios Olandijos kompanijos „Lely“ pieno melžimo ir šėrimo robotai, ūkyje pilna ir...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 24 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.