Patikimi ūkio pagalbininkai – „Lely“ robotai

stanaitisRita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Lapkričio 20 d. Zyplių dvare seminaro metu AB „Lytagra“ atstovai pristatė „Lely“ automatizuotas sistemas, kurios jau apie tris mėnesius sėkmingai veikia Gerdžiūnų kaime ūkininkaujančių Daivos ir Sigito Stanaičių fermose.

Nuotr. Modernaus ūkio šeimininkas Sigitas Stanaitis ilgai nenorėjo viešai kalbėti apie savo ūkio modernizavimą ir investicijas, tačiau seminare pasiekimais dalijosi kartu su visais.

Mūsų rajono ūkininką S. Stanaitį galima drąsiai vadinti pažangiu žmogumi. Jo naujoje fermoje nuo vasaros pabaigos šeimininkauja garsios Olandijos kompanijos „Lely“ pieno melžimo ir šėrimo robotai, ūkyje pilna ir...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 24 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.