Paskirstė 3650 eurų paramą

Gegužės 9 d. posėdžiavo Verslo plėtros taryba, kuri skiria Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo paramą.

Atsakingai vertindama sukurtų verslų perspektyvumą, išskirtinumą ir įvairius kitus aspektus, taryba paskirstė 3 tūkst. 650 eurų paramą. Įrangos įsigijimą siūloma kompensuoti keturiems verslo subjektams, trys asmenys gavo paramą įmonės įsteigimo išlaidų kompensavimui. Mažajai bendrijai (MB) „Pagauk“ (direktorius Justas Jakaitis), prekiaujančiai skystu humusu ir teikiančiai tarpininkavimo paslaugas, buvo suteikta parama ir įrangos įsigijimui, ir dalyvavimo parodoje išlaidoms kompensuoti. Įrangos įsigijimas, jei tam pritars rajono savivaldybės taryba, taip pat bus kompensuotas MB „Rūbų parduotuvėlė“ (direktorius Norbertas Pertkevičius), su individualios veiklos pažymomis pradedančioms dirbti Ilmai Žukauskienei bei Aldonai Pratusevičienei.
 
Fondui šiais metais rajono savivaldybės biudžete numatyta skirti 14 tūkst. 480 eurų. Kitas paraiškų rinkimas fondą administruojančiame Šakių verslo informacijos centre numatytas spalio mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.