Paskirstė 3650 eurų paramą

Gegužės 9 d. posėdžiavo Verslo plėtros taryba, kuri skiria Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo paramą.

Atsakingai vertindama sukurtų verslų perspektyvumą, išskirtinumą ir įvairius kitus aspektus, taryba paskirstė 3 tūkst. 650 eurų paramą. Įrangos įsigijimą siūloma kompensuoti keturiems verslo subjektams, trys asmenys gavo paramą įmonės įsteigimo išlaidų kompensavimui. Mažajai bendrijai (MB) „Pagauk“ (direktorius Justas Jakaitis), prekiaujančiai skystu humusu ir teikiančiai tarpininkavimo paslaugas, buvo suteikta parama ir įrangos įsigijimui, ir dalyvavimo parodoje išlaidoms kompensuoti. Įrangos įsigijimas, jei tam pritars rajono savivaldybės taryba, taip pat bus kompensuotas MB „Rūbų parduotuvėlė“ (direktorius Norbertas Pertkevičius), su individualios veiklos pažymomis pradedančioms dirbti Ilmai Žukauskienei bei Aldonai Pratusevičienei.
 
Fondui šiais metais rajono savivaldybės biudžete numatyta skirti 14 tūkst. 480 eurų. Kitas paraiškų rinkimas fondą administruojančiame Šakių verslo informacijos centre numatytas spalio mėnesį.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.