Prašo suteikti garantą

Lapkričio 7 d. UAB „Šakių šilumos tinklai“ kreipėsi į rajono savivaldybę su prašymu skirti garantą banko paskolos grąžinimo termino atidėjimo vėlesniam laikui. Toks prašymas svarstytas ir Finansų komiteto posėdyje.

Finansų komiteto posėdyje dalyvavęs UAB „Šakių šilumos tinklai“ vadovas Laimutis Kasparavičius priminė, kad dar 2007 m. bendrovė Gelgaudiškio šilumos ūkio renovacijai atlikti reikalingas lėšas (2,3 mln. litų arba 666 tūkst. 126 eurus), užstačiusi savo turtą, savo vardu paėmė banko paskolą, o savivaldybė biudžeto lėšomis paimtą paskolą su palūkanomis žadėjo grąžinti bankui per dešimt metų. Tai buvo patvirtinta rajono savivaldybės 2008 m. kovo 27 d. sprendimu. Anot K. Kasparavičiaus, 2014 m. vasario 27 d. savivaldybės taryba ankstesnį sprendimą panaikino, tiesa, buvo aiškinama, kad paskola bus ir toliau dengiama biudžeto lėšomis, tik vadovaujantis jau kitais aktais. Būtent taip paskolos dengimas buvo vykdomas 2014 ir 2015 m.
 
Įmonės vadovas informavo, kad jiems buvo pranešta (vykstant 2016 metų rajono biudžeto lėšų skirstymo svarstymui), kad šiais metais savivaldybė savo įsipareigojimų nevykdys, nes tam neturi biudžete lėšų.

Pasak K. Kasparavičiaus, įmonėje šiuo metu susidariusi sunki finansinė padėtis, todėl jie prašo savivaldybės garanto banko paskolos grąžinimo perkėlimui vėlesniam laikui. Tiesa, įmonės vadovas teigė, kad garantas problemos neišspręstų, o tik nukeltų ją toliau. Finansų komitetas siūlys tarybai pritarti garanto suteikimui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.