Pavilkijyje – naujos pramogos ir nuotykiai

norlin
Tomasfoto.lt nuotr.: Pasijusti kaip tikrose lenktynėse galės kiekvienas norintis – lenktyniauti siūloma patobulintais „Ford Focus“ automobiliais.

Šeštadienį Šakių r. Pavilkijo trasoje buvo oficialiai atidarytas „Norlin Racing World“ pramogų ir nuotykių parkas. Nuo šiol čia pramogas užsisakyti ir pasijusti lyg tikrose lenktynėse galės kiekvienas norintis.
 
Savaitgalį oficialiame atidaryme bei pirmosiose lenktynėse dalyvavo bei pirmieji automobilius išbandė serialo „Bruto ir Neto“ aktoriai – Justė Zinkevičiūtė, Šarūnas Banevičius, Darius Petkevičius, Ugnė Žirgulė ir Gediminas Juodeika. Kadangi šeštadienį oras iš tikro buvo puikus, atidarymo metu netrūko teigiamų emocijų, nestigo norinčių pasivažinėti lenktyniniais automobiliais.

Tačiau tai tik pradžia. Nuo šiol, tai yra nuo gegužės 6 d. iki spalio 1 d., pasijusti lyg tikrose lenktynėse galės kiekvienas norintis. Pasiūlyti tokią pramogą mintis kilo Remigijui Kuncaičiui, Andriui Remezai, o ją palaikė ir Vladas Norkus, trasos direktorius. Pasak R. Kuncaičio, Lietuvoje tokios pramogos lig šiol nebuvo, o kaimyninėse šalyse tai jokia naujovė. Be to, rajone yra ir visus reikalavimus atitinkanti Pavilkijo trasa.

Lenktyniauti bus siūloma šešiais patobulintais „Ford Focus“ automobiliais, kurie su plieniniais rėmais, sportinėmis sėdynėmis ir vairais, saugos diržais. Pasirūpinta ir šalmais, kombinezonais, pirštinėmis. Lenktyniaujantiems siūloma apvažiuoti ir apšilimo ratus, vėliau laukia kvalifikacinis važiavimas, o galiausiai pusfinalis ir finalas. Kaip tikrose lenktynėse! Tokio užsiėmimo laikas skaičiuojamas apie pusantros valandos. Užsisakant varžybas pageidaujamas žmonių skaičius nuo keturių iki 15. Žinoma, paslauga mokama – „Ford NationRace“ lenktynės asmeniui kainuoja 70 eurų. Be to, bus galima rinktis tik tam tikrą ratų skaičių.

Pramogos organizatoriai patikina, kad svarbiausia išankstinė rezervacija, o visu kitu jau pasirūpins jie.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.