Pritrūko aiškumo ir išdiskutavimo

Prieš savivaldybės tarybos posėdį komitetų posėdžiuose buvo svarstomas klausimas dėl rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo nuostatų pakeitimo. Tačiau klausimas taryboje svarstytas nebuvo – buvo atidėtas.
Iš esmės nuostatuose buvo papildyti vieni papunkčiai, kiti punktai išbraukti. Be to, reaguodama į kintančią verslo aplinką, rajono savivaldybės Verslo plėtros taryba siūlo nuostatus papildyti ir numatant, kad paraiškos dėl fondo paramos galėtų būti pristatomos ne tik atnešant jas į fondą administruojantį Šakių verslo informacijos centrą, bet ir atsiunčiant jas registruotu laišku arba elektroniniu paštu, pasirašytas elektroniniu parašu.

Tiesa, tarybos narė Raminta Bastytė buvo siūliusi, kad paraiškos būtų svarstomos ne du kartus per metus (pavasarį ir rudenį), kaip yra dabar, bet ištisus metus. Dėl tokio pasiūlymo suabejojo tarybos narys Arūnas Tarnauskas, teigdamas, kad šį klausimą reikia išnagrinėti iš esmės, o ne vadovautis emocijomis. Prasidėjus tarybos posėdžiui, R. Bastytė ragino klausimo neatidėti ir balsuoti, tačiau dauguma tarybos narių pritarė tam, kad jis vis tik būtų atidėtas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.