Zanavykų bankelis neužleidžia lyderio pozicijų

Kredito unijos Zanavykų bankelis sulaukė Lietuvos banko sprendimo dėl naujojo valdybos nario kandidatūros patvirtinimo – naujuoju Zanavykų bankelio valdybos nariu tapo Giedručių kaimo ūkininkas Rimantas Sinkevičius. Lietuvos bankas valdybos nariams kelia itin aukštus reikalavimus.

„Ieškojome nepriekaištingos reputacijos žmogaus, kuris turi turėti aukštąjį išsilavinimą, turėjęs vadovavimo patirties. Buvo ir daugiau kandidatų, tačiau visus šiuos kriterijus atitiko būtent R. Sinkevičius. Beje, šiuo metu mūsų valdyba yra tikrai atsinaujinusi, nes turime net du naujus narius – Rimantą Sinkevičių ir Meilę Mikelionienę. Taip pat valdybai priklauso ilgamečiai jos nariai ūkininkai Juozas Duoba ir Vidmantas Muraška“, – sakė Zanavykų bankelio valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė.
 
Pasak kredito unijos vadovės,  šiuo metu valdyba, kurioje yra penki nariai, dirba visu pajėgumu, o Zanavykų bankelio finansiniai rodikliai yra tikrai puikūs – tokie, kokių pagal Europos Sąjungos reikalavimus reikėtų tik 2028 m.

„Mūsų sėkmės garantas, manau, yra gana paprastas. Tiesiog Zanavykų bankelyje vyrauja tvarkingas ir pareigingas požiūris į darbą, zanavykiškas taupumas ir atsakingumas. O svarbiausia tai, kad mes orientuojamės ne tik į pelną, ką daro Lietuvoje veikiantys bankai, bet į kuo kokybiškesnes paslaugas žmonėms, savo klientams“, – sėkmingos veiklos paslaptimis dalijosi ilgametė valdybos pirmininkė A. Pukinskienė.

Kaip žinia, Zanavykų bankelis yra ryškus ir ilgametis lyderis tarp kitų Lietuvos kreditų unijų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.