Zanavykų bankelis neužleidžia lyderio pozicijų

Kredito unijos Zanavykų bankelis sulaukė Lietuvos banko sprendimo dėl naujojo valdybos nario kandidatūros patvirtinimo – naujuoju Zanavykų bankelio valdybos nariu tapo Giedručių kaimo ūkininkas Rimantas Sinkevičius. Lietuvos bankas valdybos nariams kelia itin aukštus reikalavimus.

„Ieškojome nepriekaištingos reputacijos žmogaus, kuris turi turėti aukštąjį išsilavinimą, turėjęs vadovavimo patirties. Buvo ir daugiau kandidatų, tačiau visus šiuos kriterijus atitiko būtent R. Sinkevičius. Beje, šiuo metu mūsų valdyba yra tikrai atsinaujinusi, nes turime net du naujus narius – Rimantą Sinkevičių ir Meilę Mikelionienę. Taip pat valdybai priklauso ilgamečiai jos nariai ūkininkai Juozas Duoba ir Vidmantas Muraška“, – sakė Zanavykų bankelio valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė.
 
Pasak kredito unijos vadovės,  šiuo metu valdyba, kurioje yra penki nariai, dirba visu pajėgumu, o Zanavykų bankelio finansiniai rodikliai yra tikrai puikūs – tokie, kokių pagal Europos Sąjungos reikalavimus reikėtų tik 2028 m.

„Mūsų sėkmės garantas, manau, yra gana paprastas. Tiesiog Zanavykų bankelyje vyrauja tvarkingas ir pareigingas požiūris į darbą, zanavykiškas taupumas ir atsakingumas. O svarbiausia tai, kad mes orientuojamės ne tik į pelną, ką daro Lietuvoje veikiantys bankai, bet į kuo kokybiškesnes paslaugas žmonėms, savo klientams“, – sėkmingos veiklos paslaptimis dalijosi ilgametė valdybos pirmininkė A. Pukinskienė.

Kaip žinia, Zanavykų bankelis yra ryškus ir ilgametis lyderis tarp kitų Lietuvos kreditų unijų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.