Reitingų lentelėje – šakiečius mokančių instruktorių pavardės

Šiemet pirmą kartą Lietuvoje DELFI, bendradarbiaudamas su žurnalu „Reitingai“, pristatė šalies vairavimo mokyklų reitingus. Paskelbta, kokie mūsų šalies vairuotojus rengiančių institucijų efektyvumo rodikliai, įkainiai bei kurių instruktorių auklėtiniai dažniausiai iš pirmo karto išlaiko egzaminus.

Atliekant Lietuvos vairavimo mokyklų palyginamąjį vertinimą buvo apklausta 30 skirtingų interesų grupių, pradedant Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, Valstybės įmonės „Regitra“ ekspertais ir baigiant atskirų vairavimo mokyklų vadovais, instruktoriais ir, žinoma, mokiniais.
 
DELFI paskelbė A, B ir C kategorijų geriausiųjų instruktorių sąrašus. Informacija paskelbta pagal atskiras apskritis. Marijampolės apskrities reitingų lentelėse puikuojasi ir Šakių rajono vairavimo mokyklų instruktorių pavardės. Į B kategorijos aukščiausią rezultatyvumą pasiekusių vairavimo instruktorių reitingų lentelę pateko Egidijus Klimaitis, „Žiburio“ gimnazijos vairavimo mokyklos instruktorius, ir individualios įmonės „Jono Klimo vairavimo mokykla“ instruktorius Jonas Klimas. Tai tie vairavimo instruktoriai, kurių daugiau kaip 65 proc. mokinių vairavimo egzaminą išlaiko iš pirmo karto. C kategorijos reitingų lentelėje aukščiausią rezultatyvumą pasiekė Šakiuose veikiančios vairavimo mokyklos „Važiuokime“ instruktorius Edvardas Gulevičius, kurio daugiau kaip 70 proc. mokinių vairavimo egzaminą išlaiko iš pirmo karto.

Beje, duomenys reitingų lentelėse pateikiami apie tuos vairavimo instruktorius, kurie veiklą vykdė 2013–2016 metais ir kurie 2016 m. turėjo dešimt ir daugiau mokinių.

Šakių rajone šiuo metu veikia šešios vairavimo mokyklos – Lukšių Vinco Grybo, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Šakių „Žiburio“ gimnazijų vairavimo mokyklos; UAB „Rigveda“  Šakių filialas; Jono Klimo individuali įmonė; Edvardo Gulevičiaus individualios įmonės vairavimo mokykla „Važiuokime“.

Iš viso šiuo metu Lietuvoje dirba 1600 vairavimo instruktorių ir mokytojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.