Per 30 metų produkcijos sritys gerokai prasiplėtė

Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos įmonė Gelgaudiškyje veiklą pradėjo 1976 m. kaip Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos Šakių cechas. 1993 m. privatizavimo pagrindu buvo įkurta akcinė bendrovė „Gelgaudiškio gelžbetonis“, šiemet paminėjusi 30 veiklos metų sukaktį.

UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ direktorius Edmundas Rinkevičius sako, kad nors gelžbetoniniai žiedai yra svarbi produkcijos dalis, tačiau šiandien prioritetai teikiami gaminiams, kurie susiję su inžinerinėmis infrastruktūromis – energetika, keliais, vandentiekiu. Tad gaminamos produkcijos sritys gerokai prasiplėtė. Didžiausia pagamintos produkcijos dalis realizuojama mūsų šalyje, iki 15 proc. visų gaminių iškeliauja į užsienį.
 
Keletą metų iš eilės įmonės sukurti šiuolaikiški ir aukščiausius standartus atitinkantys gaminiai gauna aukščiausius įvertinimus prestižiniuose Lietuvos konkursuose. Praėjusiais metais Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ statybos ir statybinių medžiagų pramonės kategorijoje bendrovė buvo apdovanota aukso medaliu už aukštos įtampos atramų pamatus ir jų elementus.

2021 m. tame pačiame konkurse aukso medaliu įvertintas kitas šioje įmonėje sukurtas inžinerinis gaminys – greitai ir paprastai montuojamos, analogų Baltijos šalių rinkoje neturinčios plokštės autobusų stotelėms, kurios pritaikytos žmonėms su regėjimo negalia.

Reikia paminėti, kad būtent už šį gaminį dar 2019 metais UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ tapo konkurso „Sukurta Šakių krašte“ nugalėtoja. Įmonės direktoriui buvo įteiktas tradicinis apdovanojimas – skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurta „Skruzdės“ skulptūrėlė.

E. Rinkevičius pabrėžė, jog šie įvertinimai buvo įteikti ne jam asmeniškai, o visam kolektyvui. Šiandien UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ dirba 60 darbuotojų, kurių kaita įmonėje minimali. Pasak vadovo, darbuotojų bendrovė neieško, nes darbuotojai juos susiranda patys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.