Pareigas pradėjo eiti naujasis „Šakių šilumos tinklų“ vadovas

Pirmąją darbo dieną įstaigos vadovą Marių Matelį (dešinėje) kolektyvui pristatė ir sėkmės darbuose linkėjo rajono meras Raimondas Januševičius. D. Pavalkio nuotr.

Penktadienį, kovo 1-ąją, pareigas pradėjo eiti naujasis UAB „Šakių šilumos tinklai“ vadovas Marius Matelis. Jį pirmąją darbo dieną iš ryto į darbovietę palydėjo ir kolektyvui pristatė rajono meras Raimondas Jaunuševičius. 

Kaip kalbėjo meras, direktorius yra tam, kad strateguotų ir įstaigą vestų į priekį, o žemiškus darbus dirba darbuotojai. Jis kolektyvui linkėjo susiklausymo, susikalbėjimo, kad nebūtų atskirties tarp vadovo ir darbuotojų. 

„Esu dviejų vaikų tėtis, atėjau padėti jūsų įmonei tobulėti, eiti į viršų, būti šiuolaikiškiems ir, manau, stengsimės visi kartu“, – save susirinkusiems įmonės darbuotojams pristatė M. Matelis.

Naujasis įmonės direktorius – jurbarkietis, anksčiau Jurbarko savivaldybės administracijoje urbanistikos skyriuje dirbo vyr. inžinieriumi-planuotoju, pastaruoju metu – UAB „Apšvietimas“ projektų vadovu.

Apie strateginius planus prabilęs R. Januševičius teigė, kad vienas didesnių rūpesčių – Gelgaudiškio šilumos punkto rekonstrukcija, toliau reikia judėti ir su daugiabučių renovacija, o ateityje, anot mero, galbūt įmonė turėtų svarstyti ir apie kondicionavimo paslaugas daugiabučiams, kad turėtų lėšų ne tik šaltuoju metų laiku.

Laikinai įstaigos vadovo pareigas ėjęs Vilmantas Paškevičius teigė, jog vienas iš prioritetinių darbų – katilinės kamino remontas. 

„Labai skubus darbas. Jeigu kapitalinį remontą daryti, yra paskaičiuota, kad kainuotų 60 tūkst., bet gal rasim ekonominį variantą“, – kalbėjo V. Paškevičius, meras irgi pripažino, kad problema žinoma, yra sulaukta ir gyventojų skundų.

Šiuo metu įmonėje dirba 43 darbuotojai. Su anksčiau įmonei vadovavusiu Raimondu Rauckiu, pasibaigus jo kadencijai, savivaldybės meras nusprendė darbo sutarties nepratęsti, darbo santykiai nutrūko pernai gruodžio 12 d. Iš darbo išėjus R. Rauckiui, darbą įmonėje paliko ir keletas darbuotojų. 

Kovo 1 d. įstaigai pristatytas ir su dar viena kadencija pasveikintas ir Visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip saugotės nuo peršalimo?

klausimelis 01 17Vytas iš Šakių:

Kol kas esu sveikas. Nesergu jokiomis peršalimo ligomis. Jau neatsimenu, kada slogavau ar kosėjau. Kažkaip specialiai po kokiu šaltu dušu tikrai nesigrūdinu. Ir nesiskiepijau nuo gripo. Nėra poreikio. Tik vieną kartą nuo kovido skiepijausi. Česnaką valgau, manau, jis ir apsaugo nuo visokių ligų. Tenka su reikalais nemažai vaikščioti. Manau, tai ir padeda jaustis sveikai. 

klausimelis 01 17 2

Laura iš Lukšių:

Organizmą stiprinam valgydami šviežius česnakus. Juos naudojam ir gamindami maistą. Daug vaikštom, būname gryname lauke. Tiesa, iš Airijos sugrįžus gyventi į Lietuvą ir pasikeitus klimatui, užpuolė peršalimo ligos. Labai naudinga organizmui yra pagulėti druskingoje vonioje.

europos pulsas350px

 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.