Kvietė pažinčiai su veiklomis

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas supažindino su rūmų veikla ir jaunuosius verslininkus kvietė tapti didžiausios verslo bendruomenės nariais. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį antradienį krašto verslininkus į seminarą ir atvirų durų dieną pakvietė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Šakių atstovybė.

Atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas pasidžiaugė, kad seminaras, kurį vedė Lietuvos inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius, sutraukė nemenką būrį jaunų krašto žmonių.

„Tai įkvepia, kad gyvenimas atsigauna, jauni žmonės aktyvūs, imasi verslo“, – sakė jis ir pasakojo apie rūmų veiklą, verslininkus kvietė tapti rūmų nariais.

Šiuo metu Šakių atstovybė vienija 15 narių, tad šis skaičius, lyginant su kitais rajonais, nėra didelis. A. Tarnauskas pasidžiaugė, kad rūmų iniciatyva Šakiuose sėkmingai veikia verslo taryba, kurią sudaro ne tik verslo, bet ir žemdirbių bei politikos atstovai, būtent čia aptariama daugelis verslininkams aktualių klausimų.

Apie didžiausią verslo bendruomenę ir rūmų veiklas išsamiai susirinkusiems pasakojo ir Kauno PPAR verslo bendruomenės skyriaus vedėja Vera Mileikienė bei tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.