Garbės nario vardas – už nuopelnus rajono žemės ūkiui

Šakiečiui Vidmantui Muraškai (centre) Garbės nario vardas suteiktas už viso gyvenimo nuopelnus Šakių rajono žemės ūkiui ir Lietuvos agronomų sąjungai. E. Vilkevičiaus nuotr.

Birželio 5 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykusiame Lietuvos agronomų sąjungos (LAS) šventiniame suvažiavime buvo paskelbti Lietuvai nusipelnę agronomai ir suteikti LAS Garbės narių vardai. Tarp jų ir šakiečiui Vidmantui Muraškai.

Suvažiavimo pradžioje LAS pirmininkas dr. Edvardas Makelis priminė Sąjungos istorijos ištakas ir aptarė šių dienų aktualijas. Pirmininko teigimu, LAS istorija – dalis Lietuvos istorijos. Burtis į Lietuvos agronomų sąjungą nuspręsta daugiau nei prieš šimtmetį.

Suvažiavimo metu suteikti LAS Garbės nario vardai, tarp kitų kolegų – ir šakiečiui V. Muraškai.

Agronomas V. Muraška visą savo veiklą paskyrė gimtajam Šakių rajonui. Agronomo išsilavinimą įgijęs prieš 45-erius metus, gamybinę veiklą pradėjo tuometiniame „Komunaro“ kolūkyje. Vėliau visą laiką dirbo vadovaujančiose pareigose: Šakių apylinkės viršaitis, UAB „Šakių agrochemija“ generalinis direktorius, Žemės ūkio skyriaus vyr. agronomas inspektorius ir kt. Dešimt metų buvo UAB „Litagros prekyba“ pardavimų vadovas Šakių rajone.

Šiuo metu V. Muraška ūkininkauja. Jis yra Agronomų sąjungos narys nuo jos atkūrimo pradžios, ilgą laiką buvo Šakių agronomų asociacijos valdybos narys, lanko ir remia LAS renginius. Garbės nario vardas suteiktas už viso gyvenimo nuopelnus Šakių rajono žemės ūkiui ir Lietuvos agronomų sąjungai.

agronomai zemdirbio vasaraLAS Garbės nario vardas suteiktas ir kraštietei, ŽŪA Agronomijos fakulteto Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų katedros docentei dr. Darijai Jodaugienei.

LAS Garbės nario vardas suteiktas ir kraštietei, ŽŪA Agronomijos fakulteto Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų katedros docentei dr. Darijai Jodaugienei.

LAS Garbės nario vardą jau yra suteikusi 71 agronomui, Lietuvai nusipelniusio agronomo vardą – 28 agronomams.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.