Nuo komentarų susilaiko

Šiuo metu daugelio šakiečių dėmesį traukia pastato griovimo darbai, tačiau jo savininkai nepanoro pasidalinti vizijomis, kas ateityje bus šioje vietoje. D. Pavalkio nuotr.

Kai Girėnuose galinga technika pradėjo griauti buvusius „Taikos“ kolūkio kultūros namus, daugeliui šakiečių sukilo smalsumas: kas, kaip, kodėl?

Į diskusijas leidosi ir kai kurie socialinių tinklų vartotojai – vieniems pastatas kelia daug sentimentų seniems laikams, kiti jį įvardija kaip „savitos architektūros“ statinį, dar kiti aktyviai pritarė, kad „suplyšusius batus, nors ir suima sentimentai“, deja, tenka išmesti. Be to, svarstė šakiečiai, kad jis tikrai nepuošė įvažiavimo į miestą. Kadangi pastatas yra privatus asmeninis turtas, pabandėme susisiekti su savininkų atstovais, bet nei vizijų, nei planų neteko išgirsti.

„Kad tą vietą reikėjo sutvarkyti, manau, visi sutinkame, o kas bus ateityje, matysime“, – trumpai komentavo Jaunius Stonkus.

Savivaldybės atstovai patvirtino tik tiek, kad pastatas, nors ir daugybę metų stovėjo apleistas ir nenaudojamas, nebuvo įtrauktas į avarinės būklės pastatų sąrašą, o kai buvo kreiptasi dėl griovimo, šių metų kovo 5 d. toks leidimas buvo išduotas pagal UAB „Šakių archiprojektas“ paruoštą griovimo projektą.

„Draugo“ žiniomis, pastatas privatizuotas maždaug prieš tris dešimtmečius, o statytas maždaug prieš 60 metų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.