Sudarė komisiją

Vakar rajono meras Juozas Bertašius sudarė specialią komisiją, kuri per savaitę turi patikslinti Atliekų tvarkymų taisykles. Jos turi atitikti rajono tarybos priimtus sprendimus.

Apie šiukšlių problemas jau rašėme ne kartą. Ne kartą įvairūs sprendimai buvo priiminėjami ir rajono taryboje. Tačiau, kaip teigė J. Bertašius, situacija nesikeičia, žmonėms kyla begalė klausimų. „Galiu užtikrinti, kad jokie raštai be parašo negalioja. Jie yra niekiniai. Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) specialistai turi susitikti su žmonėmis ir raštiškai pasirinkti, kas jiems patogiau. Tik tada gali siuntinėti raštus“, - kalbėjo meras.

Pirmadienį sudaryta komisija į kurios sudėtį įeina administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Šlėderis, Ūkio skyriaus specialistė Aušra Sliziauskienė, juristė Jūratė Šneideraitienė, tarybos narys Henrikas Zaremba, seniūnas Alfonsas Jakas. Komisija paruoš taisyklių patikslinimus, kurie svarstymui bus teikiami gruodžio pabaigoje posėdžiausiančiai rajono tarybai. „Ne MAATC yra viršenybė mūsų rajone, o rajono taryba turi turėti didesnę galią nei jie“, - sakė J. Bertašius, kalbėdamas apie atliekų tvarkymą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.