Įdarbintųjų – daugiausiai apskrityje

Praėjusį mėnesį Šakių rajone 6.6 proc. sumažėjo bedarbystė. Lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu įdarbinta 135 žmonėmis daugiau.

Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriaus duomenimis, sausio mėnesį rajone įdarbinta 199 nauji darbo ieškantys asmenys. Tai 14 žmonių mažiau nei gruodžio mėnesį. Kaip kalbėjo Šakių skyriaus vedėja Aldona Stasiulienė, ypač džiugina tai, kad sausio mėnesį pavyko įdarbinti 75 asmenimis daugiau nei gruodžio mėnesį ir 135 daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu metu. Iš viso per praėjusį mėnesį įdarbinti 187 žmonės. Iš jų 105 įdarbinti pagal neterminuotas darbo sutartis ir 82 – pagal terminuotas. Pasak A. Stasiulienės, pagal įdarbintų žmonių skaičių, Šakių rajonas pirmauja apskrityje. Vedėja svarsto, kad tam nemažai įtakos turėjo ir padidėjęs laisvų darbo vietų skaičius. Jų praėjusį mėnesį įregistruota 136. Tai 61 darbo vieta daugiau nei gruodį.

Praėjusį mėnesį dar labiau padaugėjo nekvalifikuotų bedarbių – nuo 48.6 proc. gruodį iki 49.3 proc. sausio mėnesį. Nemažą ieškančiųjų darbo dalį sudaro ilgalaikiai bedarbiai. Tokių, praėjusio mėnesio duomenimis, 40.5 proc. (gruodžio mėnesį buvo 36.9 proc.). Iš viso rajone yra registruota 2990 bedarbių.

Didžiausia bedarbystė procentais nuo darbingo amžiaus žmonių išlieka Gelgaudiškio (22 proc.), Žvirgždaičių (18.6 proc.), Barzdų (17.4 proc.) seniūnijose. Mažiausiai bedarbių yra Kriūkų (8.2 proc.), Lekėčių (8.9 proc.) ir Plokščių (9.7 proc.) seniūnijose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.