„CLAAS“ kombainai išsikovoja tvirtas pozicijas mūsų kraštuose

claas_lexion770Jau antra savaitė Lietuvoje vieši delegacija iš Vokietijos, kuri pristatinėja patį galingiausią kombainą „Claas Lexion 770“. Galimybe tokią techniką įsigyti susidomėjo ir Grinaičių žemės ūkio bendrovė, todėl trečiadienį vyko parodomieji darbai šiai bendrovei priklausančiose žemėse.

Nuotr. Praėjusią savaitę vokiečiai pristatė naują kombainą „Claas Lexion 770“, kurio techniniai duomenys nustebintų net ir visko mačiusius ūkininkus.


UAB “Konekesko Lietuva” yra vienintelis oficialus „Claas“ atstovas Lietuvoje. Daug investuodama į naujausias technologijas bei tyrimus, kompanija gali pasiūlyti novatoriškiausius sprendimus, kuriais pasitiki viso pasaulio ūkininkai. Išlaikydama kokybę bei gerą vardą, „Claas“ kompanija yra neabejotinas kombainų rinkos lyderis.  „Žmonės jau atsirinkę, kas yra kas, todėl ir renkasi mūsų firmos gaminius“,- teigė pardavimų vadybininkas Kęstutis Navikas.
  
 
Vykstant parodomiesiems darbams patys turėjome galimybę įsitikinti šio naujo kombaino privalumais. Techniniai duomenys tikrai stebinantys: 570 arklių variklio galingumas, todėl kombainas pasiekia 40 km/h greitį, o pjaunamosios plotis yra net 10,5 metro. Bunkerio talpa 12.5 tūkst. litrų, tai reiškia, kad telpa apie 10 tonų grūdų, žinoma, priklauso ir nuo kultūros. Kaip aiškino K.Navikas, kombainas turi trečios kategorijos vikšrų sistemą su amortizacija, todėl Grinaičių žemės ūkio bendrovės kombaino vairuotojas, įsėdęs į šią naują techniką, pasakė tik tiek, kad daugiau nebenori vairuoti senojo. Taip pat verta paminėti, jog lauke pravažiavus kombainui lieka daug mažesnis dirvos suspaudimas. Galbūt Lietuvoje tai nėra populiaru, tačiau vokiečiai tai ypač vertina.
 
Pardavimų vadybininkas pridūrė, jog kombainams suteikiama vienerių metų garantija, tačiau jei klientas pageidauja, dar galima nusipirkti garantiją trims metams. Tačiau K.Navikas neslėpė, jog jo praktikoje daugiausiai yra perkami kombainai su metų garantija, nes mažiausiai penkerius metus jie negenda. „Žinoma, visko pasitaiko, tačiau, jei ūkininkai savo techniką prižiūri tinkamai, tada problemų nekyla“,- kategoriškai teigė jis.

Trečiadienį vokiečių delegacija demonstravo savo kombainą kaip prekę, o Grinaičių žemės ūkio bendrovė rimtai galvoja jį įsigyti. Pasiteiravus, kiek kombainas lauke nupjovė grūdų per valandą, delegacijos atstovas iš Vokietijos atsakė, kad nupjovė apie 50 tonų. Tai tikrai įspūdingi skaičiai. Kaip mums paaiškino vadybininkas, įdomu tai, kad savo prekę demonstruoja ne Lietuvoje veikianti atstovybė, tačiau tai daro pati gamykla, įsikūrusi Vokietijoje. Prieš atvykstant delegacijai į Lietuvą, jie mėnesį viešėjo Lenkijoje. Ten ūkininkai taip pat buvo maloniai nustebinti, nes tokio galingumo dar niekas nematė. Galbūt „Claas“ kombainai ir yra brangiausi, tačiau rinkoje jie yra patikrinti ir niekas kokybe nesiskundžia. Šiais metais jau ir į Šakių rajoną atkeliavo du „Claas“ markės kombainai. Turbūt ūkininkai nenori mokėti du kartus, todėl renkasi patikimiausius.

Žinoma, po parodomųjų darbų visiems buvo įdomu, koks vis tik šių metų derlius. Tačiau K.Navikas teigė, jog sunku kažką sakyti, nes visoje Lietuvoje derlius labai nevienodas. Viskas priklauso nuo krašto, oro sąlygų. Tarkime, kalbant apie Grinaičių žemės ūkio bendrovei priklausantį lauką, iš vieno hektaro buvo prikulta 7-8 tonos, tuo tarpu Dzūkijoje byra tik 3-4 tonos. Be to, tai priklauso ir nuo grūdinės kultūros.

UAB “Konekesko Lietuva“, kuri prekiauja „Claas“ kombainais, taip pat siūlo ūkininkams galimybę nupirkti jų seną techniką. Jei ūkininkas turi jau nebenaudojamos žemės ūkio technikos, bendrovė pasiūlo kainą, kuri būtų prieinama abiems šalims ir, jei ūkininkas sutinka, tada bendrovė techniką pasiima.

Pagrindinė atstovybė Lietuvoje yra įsikūrusi Kaune prie IX forto, tačiau padalinių yra ir Panevėžyje bei Klaipėdoje. Jei kas susidomėjo ir nori daugiau informacijos apie įvairią žemės ūkio techniką, visus atsakymus galima rasti internete adresu: www.konekesko.com

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.