Varpiečiai streikuoja toliau

streikas varpePirmadienį prie neterminuoto streiko prisijungę Šakių „Varpo“ mokyklos ir Siesartėnų skyriaus mokytojai streikuoja toliau.

Nuotr. „Varpo“ mokyklos profsąjungų pirmininkus Darių Šlėderį ir Renatą Šuopienę palaiko mokyklos direktorius Vitas Daniliauskas (centre).

Pagal paskutinę informaciją pamokos mokyklose nevyks iki pirmadienio, o tuomet bus patikslinta dėl tolimesnių veiksmų. Apie tai tėvai informuojami elektroniniame dienyne.

Nors streikas neterminuotas, Šakių „Varpo“ mokyklos profesinė sąjunga tikėjosi, jog pakaks vienos dienos ir susitarimas tarp Vyriausybės ir profsąjungų bus pasiektas. Susitarti nepavyko, tad streikai gali tęstis ir ilgiau. Profesinių sąjungų atstovai aiškina, esą viskas priklauso nuo valdžios.
 
Nors profesines sąjungas turi Griškabūdžio bei Kudirkos Naumiesčio gimnazijos, jos prie streiko neprisijungė.

Pedagogai  reikalauja didinti algas, mažinti mokinių skaičių klasėse ir kt.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.