Kriminalai (2024-04-19)


Vairavo neblaivūs
Balandžio 15 d. 19.16 val. Kidulių sen. Sutkių k. automobilį ,,VW Passat“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1978 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,61 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę.

Balandžio 16 d. 23.29 val. Plokščių Nemuno g. motociklą ,,YAMAHA“ vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras (gim. 1997 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,03 prom. Motociklas išgabentas į saugojimo aikštelę.

Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl motorinės transporto priemonės vairavimo neblaiviam, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Rastas vyro lavonas
Balandžio 17 d. 9.25 val. Šakių sen. Girėnų k., rastas vyro (gim. 1996 m.) lavonas su stranguliacine vaga kaklo srityje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Apie įvykį pranešė pastebėjusi moteris.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.