Didelę nelaimę sukėlė maža kibirkštis

Kilęs gaisras ūkininkui padarė daug nuostolių, pirminiais duomenimis, turtas buvo nedraustas. L. Poškevičiūtės nuotr.

Savaitės pradžia buvo nerami ugniagesiams gelbėtojams: pirmadienio vakarą gausios ugniagesių pajėgos skubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Liepalotuose (Lukšių sen.). Didelę nelaimę sukėlė maža kibirkštis, kai vyras netoli ūkinio pastato kampiniu šlifuokliu pjaustė metalą. Antradienį ugniagesiai vadavo bute užsitrenkusią mažametę.

Apie degantį ūkinį pastatą Liepalotų k. pranešimas buvo gautas balandžio 8 d. 19.12 val. Į įvykio vietą išvyko net keturios ugniagesių autocisternos.

Atvykus ugniagesiams ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. Pastatas buvo L formos, mūrinis, vieno aukšto, stogas dengtas skarda. Nudegė 590 kv. metrų stogo, elektros įvado laidai, apdegė viduje sudėtos 200 kitkų, sudegė du nevažiuojantys automobiliai. Ugniagesiai išgelbėjo gyvenamąjį namą bei žemės ūkio techniką ir budėjo gaisravietėje iki ryto.

gaisras Liepalotai2Gaisrą sukėlė kibirkštis, kai vyras darbavosi prie ūkinio pastato. L. Poškevičiūtės nuotr.

Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Gintaras Ščajevas, gaisrą sukėlė kibirkštis, kai vyras darbavosi prie ūkinio pastato. Jis maždaug per du metrus nuo ūkinio pastato kampiniu šlifuokliu pjaustė metalo konstrukcijas. Žiežirbos atskriejo iki kanapių spaliais šiltintos sienos, kuri tuoj pat užsidegė. Akimirksniu ugnis pasiekė stogą ir greitai išplito.

Balandžio 9 d. 20 val. 59 min. į Šakių ugniagesius kreipėsi moteris, kuri nurodė, kad Jaunystės take esančiame bute užsitrenkė jos mažametė dukra.

Autokopėčiomis per balkoną buvo patekta į butą, iš vidaus atrakintos durys, mergaitė perduota motinai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.