Pasienyje su Rusija važinėjo be jokių dokumentų

Spalio 20 d. VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasieniečiams įkliuvo jokių dokumentų neturėjęs vilkaviškietis, pasienio ruože važinėjęsis išregistruotu motoroleriu.
 
Paaiškėjo, kad 44 metų Vilkaviškio rajono gyventojas pasivažinėti išvažiavo neturėdamas jokių dokumentų. Vyras nepateikė nei vairuotojo pažymėjimo, nei techninės apžiūros dokumento, nei transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

Maža to, jis vairavo išregistruotą motorolerį ir pasienio su Rusija ruože buvo be privalomo čia turėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Dėl šio Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo VSAT rinktinė pradėjo administracinės bylos teiseną. Vilkaviškio rajono gyventojui gresia įspėjimas arba bauda nuo 43 iki 87 eurų. Tyrimą dėl visų kitų pažeidimų vykdo Šakių policijos pareigūnai, kuriems Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai perdavė ir motorolerį, ir jį vairavusį vyrą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.