Kudirkos Naumiestyje rastas nužudytas vyras, policija sulaikė sūnų

Sekmadienio popietę Kudirkos Naumiestyje buvo rastas 63-ejų metų vyro kūnas su sužalojimais. D. Pavalkio nuotr.

Sekmadienio popietę Kudirkos Naumiestyje buvo rastas 63-ejų metų vyro kūnas su sužalojimais.

Įtariamuoju tapo 35-erių nužudytojo sūnus. Policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo.

Kaip informuoja Policijos departamentas, kovo 24 d. 14 val. 42 min. Kudirkos Naumiestyje, savo namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1961 m.) kūnas su sužalojimais.

„Draugo“ žiniomis, nužudytasis yra sulaikyto vyro tėvas. Apie nelaimę teisėsaugai pranešė giminaičiai.

Kaip patvirtino policija, įtariamasis policijai nebuvo žinomas. Pirminiais duomenimis, įvykio metu jis buvo neblaivus. Vyras uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. 3 p. (artimo žmogaus arba giminaičio nužudymas).

Kaip pasakojo Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius, velionis buvo padorus, tvarkingas žmogus, šiuo metu nedirbo, buvo išėjęs į išankstinę pensiją. Sūnus su tėvu negyveno.

„Be abejo, Kudirkos Naumiesčio bendruomenė sukrėsta dėl šio įvykio“, – kalbėjo seniūnas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.