Vairuotojai raginami pasikeisti senuosius vairuotojo pažymėjimus

Artėja terminas, kai baigsis galioti mūsų šalyje daugiau kaip du dešimtmečius naudojami senieji (popieriniai laminuoti) vairuotojo pažymėjimai. Šie pažymėjimai baigs galioti 2017 m. vasario 3 d.

Nors valstybės įmonėje „Regitra“ vienodo Europos Sąjungos pavyzdžio pažymėjimus galima įsigyti jau nuo 2007 metų, bet ypač vyresni gyventojai vis dar naudojasi seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimais be galiojimo nuorodos. „Regitra“ dėl seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimų keitimo rekomenduoja kreiptis iš anksto, nelaukti, kol baigsis jų galiojimas.
 
Kaip informavo VĮ „Regitra“ Marijampolės filialo viršininkas Gedeminas Andriukaitis, užsisakius naują, senasis galiojantis vairuotojo pažymėjimas asmeniui grąžinamas ir asmuo gali juo naudotis, kol naujasis gaminamas. Jeigu užsisakant naują pateikiamas jau negaliojantis vairuotojo pažymėjimas, vadovaujantis teisės aktais, negaliojantis vairuotojo pažymėjimas asmeniui jau nebegrąžinamas. Pasak G. Andriukaičio, ilgai delsiantys vairuotojai  sulauks ilgų eilių tiek medicinos įstaigose, tiek „Regitroje“.

Šakiečiai naują vairuotojo pažymėjimą gali užsisakyti bet kuriame vairuotojo pažymėjimus išduodančiame „Regitros“ klientų aptarnavimo padalinyje, artimiausi yra Kaune, Marijampolėje, Jurbarke. „Regitroje“ reikia pateikti galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, turimą vairuotojo pažymėjimą. Skaitmeninis asmens atvaizdas paruošiamas čia pat, „Regitroje“, todėl iš anksto rūpintis savo nuotrauka nebūtina. Naujas vairuotojo pažymėjimas gali būti išduodamas per dešimt darbo dienų (14,19 Eur), per tris darbo dienas (22,88 Eur) arba per vieną darbo dieną (37,36 Eur). Už papildomą mokestį (6,08 Eur) pažymėjimas gali būti pristatytas asmens pageidaujamu adresu (pristatoma tik Lietuvos teritorijoje).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.