Šakiečiai – miškininkų krepšinio turnyro čempionai

miskininkai
Nuotr. Pirmojo miškininkų krepšinio turnyro taurę iškovojo Šakių miškų urėdijos žaidėjai, kartu su jais vyko būrys sirgalių. Šakiečius taip pat sveikino Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis (centre).

Kovo 11 d. Prienų sporto arenoje respublikinio miškininkų krepšinio turnyro Generalinės miškų urėdijos taurei laimėti finale susirungė aštuonios komandos: Kuršėnų, Tauragės, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Varėnos miškų urėdijų, Generalinės miškų urėdijos, Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU). Turnyro taurę didžiajame finale iškovojo Šakių miškų urėdijos komanda, įveikusi Generalinės miškų urėdijos krepšininkus.
 
Respublikinis miškininkų krepšinio turnyras prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu ir dalyvių rikiuote. Susirinkusius pasveikino generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis ir turnyro organizatorius, VšĮ „Muzikos fiesta“ vadovas Dainius Šeronas, linkėdami sportiško ir korektiško žaidimo bei geros kloties.

Teisę žaisti didžiajame finale iškovojo Šakių miškų urėdijos ir Generalinės miškų urėdijos komandos. Turnyro taurę iškovojo šakiškiai, rezultatu 20:8 įveikę Generalinės miškų urėdijos krepšininkus. Bronzos medaliais pasipuošė varėniškiai miškininkai. Visos komandos buvo paskatintos atminimo prizais, kuriuos įteikė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Tik prieš turnyrą suburta čempionų ekipa, anot Šakių miškų urėdijos vadybininko Rimvydo Šimaičio, buvo išskirtinė tik kovingumu, tačiau tai jiems ir padėjo užlipti ant nugalėtojų pakylos. Belieka viltis, kad tiek gerų įspūdžių padovanojęs turnyras nebus paskutinis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.