Rajone koronavirusu serga 385 žmonės

Pandemijos pagreitis ir toliau krinta žemyn, tiesa, šiuo metu didesnis mažėjimas yra ne rajone, o Lietuvoje.

Ketvirtadienio duomenimis, rajone 100 tūkst. gyventojų teko 1 tūkst. 480 atvejų. Mažėjimas – 23 proc. Serga 385 žmonės, septynių dienų naujų atvejų vidurkis yra 27 atvejai per dieną.
 
Per tris paskutiniąsias dienas COVID-19 susirgo 106 žmonės (54 moterys ir 52 vyrai), iš jų 37 susirgimai nustatyti vaikams iki 18 m., 61 – asmenims iki 65-erių, aštuoni – vyresniems nei 65-erių.

Naujų židinių nefiksuota, o buvusių skaičius sumažėjo iki dviejų, abu yra ugdymo įstaigose.

Atsižvelgiant į sumažėjusį poreikį, mobiliame punkte kasdien daroma ne po 80, kaip anksčiau, o po 60 testų, tačiau dažniausiai laisvų vietų vis tiek lieka.

Per septynias dienas atlikti 461 testas, iš kurių teigiamų 44 proc.

Kaip anksčiau, taip ir dabar skiepijimosi rodikliai stovi vietoje. Per tris praėjusias dienas pirmąja vakcinos doze nepasiskiepijo nė vienas, antrą vakcinos dozę gavo vienas, trečiąja, palaikomąja pasiskiepijo aštuoni asmenys.

Iš viso rajone pasiskiepiję 18 tūkst. 465 žmonės arba 70,2 proc. gyventojų, Lietuvoje – 69,6 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Vasario 16-oji. Kas šiandien mums yra laisvė?

klausimelis 02 14Elena iš Keturnaujienos:

Svarbi mums ši diena. Ir vėliavą išsikeliame. Iš kaimo nuvykti į renginį greičiausiai nepavyks. Žiūrėsiu renginius per televizorių. Kas man yra laisvė? Kur noriu, ten einu. Vaikai gali į užsienį laisvai važiuoti. Nors mes esame laisvi, bet jaudina karai, vykstantys pasaulyje. Kai Ukrainoje nekaltai žmonės žūsta. Daug negatyvių žinių ateina iš televizijos. Saugoti laisvę turim. Pirmiausiai patys žmonės turim nesipykti. Ir kad nebūtų karo. 

klausimelis 02 14 2

Lilija iš Lukšių:

Švęsime Lietuvos gimimo dieną. Manau, būtina minėti, dalyvauti renginiuose. Šiuo metu visą dėmesį kreipiame į šalis, kur karai vyksta, o savo šalies šventes pamirštam. Gerbkime ir mylėkime Lietuvą. Jei ne mes, tai ir Lietuvos nebūtų. Man laisvė, kad nebijau nieko: galiu saugiai vaikščioti, laisvai reikšti savo mintis ir nuomonę, parduotuvėje nusipirkti tai, ko noriu. Spalvos atsirado, anksčiau pilka kasdienybė buvo. Ir žmonės linksmesni. O nerimas visada buvo: senoliai pergyveno karą, mus atominiu karu gąsdino.

europos pulsas350px

radarom350px 
 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.