Atšilus orams padaugėjo sergančiųjų


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, praėjusią metų savaitę (kovo 18–24 d.) Lietuvoje padaugėjo susirgimų ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI). Ne išimtis ir mūsų rajonas, kur per vieną savaitę susirgimų peršalimo ligomis padaugėjo 78 atvejais.

Praėjusią savaitę mūsų rajone buvo fiksuoti keturi gripo (prieš tai – 5), 253 ŪVKTI (ankstesnę sav. – 175) ir vienas COVID-19 ligos atvejis (prieš tai trys). Bendras sergamumo rodiklis išaugo nuo 704,58 ankstesnę savaitę iki 993,34 atvejo praėjusią, tačiau yra vienas iš geresnių po Kalvarijos savivaldybės, kur praėjusią savaitę fiksuota 992,51 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

NVSC duomenimis, kitose Marijampolės apskrities savivaldybėse situacija panaši – sumažėjo gripo ir COVID-19 ligos atvejų, tačiau padaugėjo sergančiųjų ŪVKTI. Bendras visos apskrities rodiklis – 1267,43 atvejo 100 tūkst. gyventojų. Didžiausias segamumas praėjusią savaitę užfiksuotas Marijampolės savivaldybėje – 1569,42 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.