Kriminalai (2015-12-22)

Mirė
Gruodžio 18 d. savo namuose Lekėčių seniūnijos Mikytų kaime mirė vyras (39m.). Kūnas – be išorinių smurto žymių, tyrimui išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Smurtavo
Gruodžio 18 d. apie 14 val. Slavikų seniūnijos Slavikų kaimo gyventoja (41 m.) pranešė policijai, kad prieš ją  smurtavo girtas (0,84 prom. alkoholio) jos sutuoktinis (44 m.).

Gruodžio 19 d. apie 14 val. Sintautų seniūnijos Veršių kaimo gyventojas (60 m.) girtas (3,64 prom. alkoholio) smurtavo prieš savo sugyventinę (54 m.), kuri buvo taip pat išgėrusi (2,46 prom. alkoholio). Įtariamasis sulaikytas.
 
Gruodžio 19 d. apie 19 val. prie parduotuvės, esančios Slavikų kaime, pažįstamas asmuo sumušė vyrą (44 m.), kuris yra to kaimo gyventojas.

Gruodžio 20 d. apie 2 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme, Šakiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, vaikinui (14 m.) patėvis (30 m.) vieną kartą ranka sudavė į galvą.

Pasikorė
Gruodžio 20 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą, kad ūkiniame pastate, esančiame Barzdų miestelyje, rastas kilpoje vyro (47 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.