Kriminalai (2015-12-22)

Mirė
Gruodžio 18 d. savo namuose Lekėčių seniūnijos Mikytų kaime mirė vyras (39m.). Kūnas – be išorinių smurto žymių, tyrimui išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Smurtavo
Gruodžio 18 d. apie 14 val. Slavikų seniūnijos Slavikų kaimo gyventoja (41 m.) pranešė policijai, kad prieš ją  smurtavo girtas (0,84 prom. alkoholio) jos sutuoktinis (44 m.).

Gruodžio 19 d. apie 14 val. Sintautų seniūnijos Veršių kaimo gyventojas (60 m.) girtas (3,64 prom. alkoholio) smurtavo prieš savo sugyventinę (54 m.), kuri buvo taip pat išgėrusi (2,46 prom. alkoholio). Įtariamasis sulaikytas.
 
Gruodžio 19 d. apie 19 val. prie parduotuvės, esančios Slavikų kaime, pažįstamas asmuo sumušė vyrą (44 m.), kuris yra to kaimo gyventojas.

Gruodžio 20 d. apie 2 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme, Šakiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, vaikinui (14 m.) patėvis (30 m.) vieną kartą ranka sudavė į galvą.

Pasikorė
Gruodžio 20 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą, kad ūkiniame pastate, esančiame Barzdų miestelyje, rastas kilpoje vyro (47 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.