Kriminalai (2024-04-30)


Vairavo neblaivi
Balandžio 27d. 14.13val. Šakiuose Draugystės tak. g. automobilį „Toyota Auris“ vairavo ir apgadino kieme stovintį kitą automobilį neblaivi moteris (gim. 1981 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,18 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo esant neblaiviam pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Smurtavo
Balandžio 28 d. 17.14 val. Kidulių sen. Pajotulių k. namuose žodinio konflikto metu neblaivus (1,83 prom.) vyras (gim. 1958 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,58 prom.) moterį (gim. 1959 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Balandžio 28 d. apie 17 val. 30 min. Kidulių sen. Gudlaukio k. namuose žodinio konflikto metu vyras (gim. 1972 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1976 m.).

Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui pagal LR BK 140 str. 2 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.