Skulptorių rankose tirpo ledas

ledo_skulpturaGruodžio viduryje Lenkijoje, Goldape, vykusioje adventinėje šventėje, buvo statomos ledo skulptūros. Čia savo gabumus pademonstravo būrelis lukšiečių.

Nuotr. Štai tokią skulptūrą lenkams padovanojo Lukšių vyrai.  


Savaitgalį prasidėjusios pūgos, užklojusius kelius, neatbaidė Lukšių seniūno Vido Cikanos, jo sūnaus Ado ir bendraminčio Tito nuo minties nuvykti į kaimyninėje Lenkijoje vykusią skulptūrų iš ledo statymo šventę. Goldape vykusios adventinės šventės metu lukšiečiai pastatė beveik dviejų metrų aukščio ledo skulptūrą.

Tai ne pirmas toks jų darbas. Prieš kelerius metus įspūdinga ledo skulptūra iškilo Lukšiuose ant šiuo metu kryžiais papuošto kalnelio. Ką gali žinoti, gal ir šiemet tokia šventė įvyks ir Lukšiuose, vėl padabinsianti miestelį ledo skulptūromis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.