Reikia sąmatininko – įdarbino koordinatorių?

girdauskas vedejasNors ne kartą Regioninės plėtros skyrius akcentavo ir skundėsi, kad neturi sąmatininko, nuo vakar, rugpjūčio 8 d., skyriuje dirba nauja projektų koordinatorė Kristina Juodvalkienė.

Nuotr. Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas svarsto, kad, norint išspręsti sąmatininko problemą, vieną iš darbuotojų gali tekti siųsti mokytis.

Pasak skyriaus vedėjo Vito Girdausko, iš viso atrankoje dalyvavo penki kandidatai. K. Juodvalkienė, komisijos, kurią sudarė administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas ir Bendrojo skyriaus specialistas Gediminas Morkeliūnas, nuomone, pasirodė geriausiai. Be to, moteris turi nemenką patirtį dirbant su projektais – ne vienerius metus dirbo Centrinėje projektų valdymo agentūroje.

Krūviai skyriuje didžiuliai, tad vedėjas džiaugiasi, kad nuo šiol su projektais dirbs keturi žmonės. Be minėtos K. Juodvalkienės, projektų koordinatoriais dirba Rasa Liubamirskaitė, Ala Valaitienė ir Janina Povilaitytė. Nors Martyno Šlėderio pareigybė taip pat projektų koordinatorius, V. Girdauskas aiškina, kad jis daugiausiai atlieka įvairias technines užduotis. Tad kaip yra su sąmatininku? Apie jo poreikį prieš kurį laiką buvo prabilusi A. Valaitienė, tokio specialisto būtinybę akcentuoja ir vedėjas.

„Kažkaip reikės spręsti. Nežinau. Ne tik nuo manęs priklauso. Manau, vieną iš dabar esančių specialistų reikės siųsti mokytis“, – svarstė V. Girdauskas.

Dabar, anot jo, pagalbos dėl sąmatų skaičiavimo prašoma „iš šalies“. Dažniausiai čia talkina Ūkio skyriaus vyresnysis specialistas Aurimas Staugaitis.

Regioninės plėtros skyrius pripažįsta, kad taip dirbti sunku, nes brėžinius padaro M. Šlėderis, bet vietoje nėra žmogaus, kuris skaičiuotų sąmatas, pagrįstų išlaidas ir pan.

„Suprantu ir tai, kad už tokią algą, kokia yra siūloma, labai kažko tikėtis neverta, bet...“ – mintimis dalijosi V. Girdauskas.

Administracijos direktorius Evaldas Sniečkus patikino, kad kiekviename skyriuje po atskirą specialistą skirtingoms funkcijoms atlikti tikrai nebus darbinama. Jo nuomone, reikiamas sąmatas atlikti gali Ūkio skyriaus specialistas A. Staugaitis.

„Visiems visko reikia, kai reikia pasiteisinti – atsiranda 105 priežastys. Yra kitokių sričių ir darbų, kur tikrai trūksta specialistų“, – tikino E. Sniečkus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.