J. Lingio parke įrengti nauji lauko treniruokliai

treniruokliai parkeŠią savaitę J. Lingio parke, įgyvendinant rajono savivaldybės administracijos vykdomą projektą „Saugok sveikatą, kol jaunas“, įrengti penki lauko treniruokliai, skirti skirtingoms raumenų grupėms mankštinti.

Nuotr. Treniruokliais naudotis jaunesni nei 14 metų vaikai gali tik prižiūrimi tėvų.

Projekto vadovė, rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė informavo, jog treniruoklių įrengimo darbus J. Lingio parke atliko UAB „Ežerėlio vaivorykštė“. Treniruokliai atsiėjo 3 tūkst. 950 eurų, kurie skirti iš 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų programos.
 
Treniruokliais jau nuo trečiadienio gali mankštintis visi norintieji, tačiau jaunesnius nei 14 metų vaikus, besinaudojančius šiais treniruokliais, turėtų prižiūrėti tėvai.

Įgyvendinant projektą, jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) koordinatorius Martinas Eimutis ir psichologė Jogilė Navickaitė  jau aplankė rajono mokyklas, susitiko su  vyresnių klasių mokiniais. Susitikimų metu buvo pristatytas projektas ir diskutuota jaunimui aktualiais sveikatos klausimais. Taip pat jau rekonstruotas Šakių atviras jaunimas centras, kuriame įkurtas JPSPP koordinacinis centras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.