Nuomonės apie skiepus: ką kalba rajono mamos?

skiepai„Viskas dėl sveikatos“, – mąsto tie, kurie skiepija savo atžalas ir tie, kurie to nedaro. Kas lemia, kad vieni, bijodami sirgti, eina skiepytis, o kiti priešingai – nesiskiepija, nes bijo ligos? Kalbiname dvi moteris, pasirinkusias šiuos skirtingus kelius.

Nuotr. Šiemet Šakių rajone jau suskiepytos visos valstybės finansuojamos vakcinos nuo gripo.

Reaguoja nepalankiai

Šakietė Giedrė Šedbarienė iš pradžių skiepijo savo vaikus, bet, išgirdusi apie galimą skiepų žalą, nusprendė jų atsisakyti. „Nėra kažko konkretaus, dėl ko atsisakėme skiepų, mus paveikė...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.