Dainiaus Kepenio paskaita su maudynėmis Šakiuose

Sveika gyvensena, natūralia ligų prevencija besidomintys šakiečiai rugsėjo 15 d. rinkosi į Šakių rajono savivaldybės konferencijų salėje surengtą paskaitą-praktinį seminarą, kurį vedė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.
 
Seminare buvo aptariami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir dvasiniai klausimai. Paskaitą D. Kepenis pradėjo mintimi, kad visi pavojai ir ligos slypi mūsų negatyviose mintyse. Kaip vieną iš esminių šiandienos žmonijos problemų sveikuolis įvardijo tikėjimą, kad „kažkas tavimi bet kokiu atveju pasirūpins“. Manymas, kad medicina yra visagalė, yra visiškai klaidingas. Būtina stengtis išvengti ligų ir išlikti sveikiems.

Sveikuolis primena, kad svarbu kompleksiniai veiksmai, tad turėtume nepamiršti grūdinimosi, fizinio aktyvumo, sveikos mitybos bei dvasinių dalykų. Kiekvieno rytas turėtų prasidėti lengva mankšta, dušu, šaltu apsiliejimu, visaverčiais pusryčiais.

Rugsėjo 16 d. 6 val. 11 Šakių sveikuolių rinkosi į rytinę mankštą J. Lingio parke, kurią vedė D. Kepenis. Po mankštos sveikuoliai maudėsi miesto centre esančiame tvenkinyje. Rajono sveikuoliai tęsia šią tradiciją  ir kiekvieną rytą 6 val. renkasi mankštai bei maudynėms.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.