Nuomonės apie skiepus: ką kalba rajono mamos?

skiepai„Viskas dėl sveikatos“, – mąsto tie, kurie skiepija savo atžalas ir tie, kurie to nedaro. Kas lemia, kad vieni, bijodami sirgti, eina skiepytis, o kiti priešingai – nesiskiepija, nes bijo ligos? Kalbiname dvi moteris, pasirinkusias šiuos skirtingus kelius.

Nuotr. Šiemet Šakių rajone jau suskiepytos visos valstybės finansuojamos vakcinos nuo gripo.

Reaguoja nepalankiai

Šakietė Giedrė Šedbarienė iš pradžių skiepijo savo vaikus, bet, išgirdusi apie galimą skiepų žalą, nusprendė jų atsisakyti. „Nėra kažko konkretaus, dėl ko atsisakėme skiepų, mus paveikė...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.