Nori steigti naują grupę

Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras kreipėsi į savivaldybės tarybą su prašymu leisti steigti naują ikimokyklinio ugdymo grupę.

Prašyme teigiama, kad nuo rugsėjo 1 d. esamose (ikimokyklinio ir mišrioje) grupėse netilps ikimokyklinio amžiaus vaikai.
 
„Pagal pateiktus prašymus nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pageidauja lankyti 34 dvejų–penkerių metų vaikai. Pagal Higienos normas susidarytų 2 grupės: 16 ir 18 vaikų. Priešmokyklinės grupės vaikus (šešerių metų) keltume iš skyriaus į mokyklos-daugiafunkcio centro patalpas“, – rašoma rašte.

Naują grupę Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras norėtų steigti nuo rugsėjo 1 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Pušelė“.

Prašoma numatyti vieno ikimokyklinio ugdymo auklėtojo etato steigimą ir finansavimą rugsėjo–gruodžio mėn. (3321,80 eurų) bei 0,5 etato (996 eurų) priešmokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.